Hegesztőmérnök

Referencia
101-18-43294

Energia szektorban tevékenykedő nemzetközi piacvezető partnerünk sok-sok éves múltra tekint vissza. Budapesti egységük bővítése miatt keresünk most hozzájuk Hegesztőmérnök kollégát. A folyamatok Berlinből fognak áthozásra kerülni, így olyanok jelentkezését várjuk, akik számára nem okozna gondot a németországi kint tartózkodás.

Az alábbi feladatokra lehet számítani náluk:

  • gyártástechnológia hegesztés oldali folyamatainak megtervezése
  • gyártási folyamatok optimalizálása, valamint a gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • hegesztés technológia minőségirányítási rendszerének felügyelete
  • új termékek bevezetésében való részvétel
  • új kollégák betanítása
Követelmények

Te vagy az ideális jelentkező, ha:

  • rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel
  • szereztél már legalább 3 év tapasztalatot hegesztőmérnöki feladatok ellátásában
  • magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás birtokában vagy
  • tudod vállalni a 6 hónapig tartó berlini betanulást
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • munkáddal Te is hozzájárulhatsz az ökológiai lábnyom csökkentéséhez
  • számos szakmai fejlődési lehetőség, perspektíva várhat rád
  • stabil és szakmailag profi csapat tagja lehetsz egy változatos, innovatív környezetben, ami magával hozza a biztonságot és hosszú távú karriertervezési lehetőséget is
  • alapbéren felüli széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz