Hálózatfejlesztési asszisztens (német nyelvtudással)

Referencia
103-1-42276

Európa-szerte több, mint 2000 üzlettel rendelkező, német hátterű partnerünkhöz keresünk HÁLÓZATFEJLESZTÉSI ASSZISZTENS pozícióba kollégát, aki az üzlethálózat terjeszkedésének háttértámogatásáért lesz felelős.

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:

  • Ajánlatok kezelése, adatbázisok karbantartása
  • Helyszínen készített elemzések összefoglalása, bemutatók készítése
  • Számlák és működési költségekkel kapcsolatos kimutatások ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a hálózatfejlesztési munkatársakkal és az osztrák társosztályokkal
  • Szerződéskötési folyamatokban való részvétel
Követelmények

Biztosan el tudod látni a feladatokat, ha:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan használod a német nyelvet (szóban és írásban egyaránt)
  • Készítettél már kimutatásokat, riportokat Excel-ben
  • Szívesen dolgozol együtt másokkal
  • Előnyt jelenthet, ha foglalkoztál már ingatlanbérbeadási folyamatokkal
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Csábító alapbér
  • Munkádat Home Officeból is végezheted (heti 2-3 nap)
  • Külföldön tartott tréningeken vehetsz részt
  • Részese lehetsz egy nemzetközi, dinamikus és barátságos csapatnak