Gyártásvezető (csomagolás terület)

Referencia
101-18-42480

Partnerünk a világ egyik vezető ipari automatizációval foglalkozó vállalata. Hozzájuk keresünk Gyártásvezető kollégát csomagolás és szerelde területre.

Vezetőként a következő feladatokra számíthatsz náluk:

  • az előírt gyártási, termelési feladatok ellátásának és a technológiai előírások betartásának ellenőrzése és irányítása
  • költségtervek összeállítása, részvétel az éves büdzsétervezésben
  • az alá tartozó kollégák munkájának operatív irányítása
  • projektek vezetése, vállalati szintű projektek támogatása
  • részvétel a gyártásfejlesztésekben, gyártástámogató folyamatok működtetésében, ellenőrzésében
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség
  • minimum 3 éves tapasztalat gyártó környezetben vezetőként
  • angol nyelvtudás és SAP ismerete előnyt jelent
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • egy összetartó, segítőkész, lendületes csapat része lehetsz, egy folyamatosan fejlődő nemzetközi környezetben
  • szakmai előrelépési lehetőség és kihívások várnak rád
  • az alapbéren kívül vár még Rád: cafeteria, 13. havi bér, prémiumrendszer, valamint továbbképzési és tréning lehetőségek