Gyártási technikus

Referencia
5-18-41094

Nagy múltú multinacionális cég gyártó üzemében kezdheted vagy akár folytathatod a karriered a következő pozícióban:

GÉPBEÁLLÍTÓ TECHNIKUS

Partnercégünk amerikai tulajdonú, főbb tevékenységük fogyasztói cikkek gyártása és forgalmazása.

Lehetsz TAPASZTALT szakember vagy akár PÁLYAKEZDŐ, mindkét esetben várjuk jelentkezésed!

Az alábbi feladatokkal találkozol majd nap, mint nap:

  • Automatizált gyártósorok folyamatos működésének biztosítása;
  • Gépek technikai paramétereinek beállítása;
  • Mechanikai hibák feltárása és elhárítása;
  • Társterületekkel való kapcsolattartás;
  • Munkádhoz tartozó dokumentációs feladatok;
  • Legyártott termékek ellenőrzése.
Követelmények

Ne szalaszd el ezt a lehetősget, jelentkezz, ha:

  • Rendelkezel legalább 2 éves tapasztalattal gépkezelő/gépbeállító pozícióban;
  • Gyártókörnyezetben szereztél már némi tapasztalatot
  • Tudod vállalni a folyamatos, több műszakos munkarendet;
  • Alapszinten tudod használni a Microsoft Word és Excel programokat;
Előnyök

Miért is érdemes jelentkezned?

Alapbér tekintetében is labdába rúgnak versenytársaikkal, emellett pedig számos egyéb juttatási elemmel is bővül a fizetés, mint például:

  • 13. havi fizetés, cafeteria;
  • Céges buszjáratok, illetve nettó 27 Ft/km bejárási költségtérítés;
  • Költözés esetén lakhatási támogatás;
  • Nagy értékű karácsonyi ajándékcsomagok;
  • helyi meleg étkezési lehetőség;
  • céges programok.