Gépkezelő - nappalos munkarend

Referencia
4-18-41235

Szívesen dolgoznál nemzetközi hátterű, de mégis családias hangulatú cégnél?

Szeretnéd már elkerülni az éjszakai munkavégzést?

Ez esetben jó híreink vannak!

GÉPKEZELŐ pozícióba csatlakozhatsz partnerünkhöz nappali munkarendbe. Tevékenységüket tekintve építőipari alapanyagok gyártásával foglalkoznak, tető- és falrendszerek vezető gyártói.

Feladataid:

  • Automatizált gyártósorok folyamatos működésének biztosítása;
  • Termékek minőségének ellenőrzése és biztosítása;
  • Munkádhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Munkavégzés helye: Felsőlajos

Követelmények

Téged keresnek ha:

  • Szereztél már némi tapasztalatot gyártási területen;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel;
  • Tudod vállalni a két műszakos, nappali munkarendet - 6:00-14:30; 13:30-22:00
Előnyök

Miért éri meg jelentkezned?

  • Havi szinten bónuszban részesülhetsz;
  • 20 ft/km-rel támogatják bejárásod;
  • Ingyenesen elvégezheted a TARGONCAVEZETŐI TANFOLYAMOT
  • Hosszú távú munkalehetőséget kínálnak, stabil, nemzetközi háttérrel;
  • Mindezeken felül előrelépési lehetőséget is biztosítanak számodra.