Gépész karbantartó technikus

Referencia
4-10-41268

Építőipari alapanyagok gyártásával foglalkozó partnerünk keresi kollégáját MECHANIKUS KARBANTARTÓ munkakörbe. Ha fontos számodra az, hogy egy nemzetközi, de mégis baráti, jó hangulatú vállalatnál dolgozz, akkor bátran jelentkezz!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • A termelési területen a tervezett megelőző és az eseti meghibásodások kezelésével fogsz foglalkozni gépészeti oldalról;
  • Gyártás folytonosságának biztosítása, hibaelemzések, gyártógépek üzemeltetése lesz mindennapi feladatod;
  • Új gyártó berendezések telepítési, átalakítási folyamataiban is aktív részt fogsz venni;
  • Kapcsolatot fogsz tartani a társosztályokkal, mérnökséggel;
  • Munkalapok és karbantartási dokumentációkat is készítesz majd.
Követelmények

Téged keresnek ha:

  • Pályakezdőként szeretnél elhelyezkedni, VAGY ha már szereztél némi tapasztalatot hasonló területen;
  • Szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Tudod vállalni a folyamatos 12 órás munkarendet (3 munkanap, 3 pihenőnap).

Előny: ha gyártási környezetben szereztél már tapasztalatot

Előnyök

Miért kapsz munkádért cserébe?

  • 20 Ft/km-es benzinköltség térítést;
  • Céges buszjáratot a környező településekről;
  • Havi szintű teljesítmény alapú bónuszrendszert;
  • Gyors kiválasztási folyamatot, akár azonnali munkába állási lehetőséget;
  • A nemzetközi háttér mellé családias munkahelyi légkör társul.