Gépbeállító technikus

Referencia
5-18-41103

Hazánk egyik legnagyobb gyártó üzemében kezdheted/folytathatod karriered GÉPBEÁLLÍTÓ TECHNIKUS-ként!

Amerikai háttérrel rendelkező partnerünk, háztartási fogyasztási cikkek gyártásával foglalkozik. Jelenleg is bővülés előtt állnak és PÁLYAKEZDŐ, valamint TAPASZTALT kollégákkal szeretnék erősíteni a csapatot.

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Automatizált gyártósorok folyamatos működésének biztosítása;
  • Gépek technikai paramétereinek beállítása;
  • Mechanikai hibák feltárása és elhárítása;
  • Társterületekkel való kapcsolattartás;
  • Munkádhoz tartozó dokumentációs feladatok;
  • Legyártott termékek ellenőrzése., Kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező megbízónk számára keresünk
Követelmények

Te vagy a tökéletes jelölt ha:

  • Rendelkezel befejezett középfokú műszaki képesítéssel;
  • Gyártókörnyezetben szerezntél már némi tapasztalatot
  • Tudod vállalni a folyamatos, több műszakos munkarendet;
  • Alapszinten tudod használni a Microsoft Word és Excel programokat;
Előnyök

Mit kínál a vállalat?

  • Motiváló kezdő alapbér;
  • 13. havi bér;
  • Cafeteria: OTP SZÉP kártyára (próbaidő után);
  • Albérlet támogatás;
  • Saját belső állományba fogsz tartozni;
  • Azonnali munkakezdés;
  • Határozatlan munkaszerződés;
  • Helyi sportolási lehetőség, konditerem;
  • Nettó 27 Ft/km benzinköltség térítés, valamint céges buszjáratok (Budapestről és számos környező településről); Lőrincit és környező településeit is érinti a céges busz.

Munkarend: Folyamatos 8 vagy 12 órás műszakok