Fuvarszervező

Referencia
101-21-42354

Partnerünk szállítmányozási és logisztikai megoldásokat nyújt nemzetközi partnereinek, főképp közép-kelet európai régióban vannak jelen. Magyarországi csapatuk stabil, ugyanakkor szeretnének egy új kollégával bővülni, ezért most Fuvarszervező kollégát keresünk hozzájuk.

Az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

  • közúti fuvarszervezés folyamatainak megszervezése,
  • szállítmányok útjának nyomonkövetése,
  • hazai és nemzetközi partnerekkel való szoros kapcsolattartás,
  • fuvarmegbízások dokumentálása, riportok, elemzések készítése,
  • megrendelőkkel és alvállalkozókkal való hosszútávú kapcsolat kialakítása és fenntartása,
  • esetenként új alvállalkozók felkutatása,
  • sofőrökkel való folyamatos kommunikáció,
  • partneri adatbázis naprakészen tartása.
Követelmények

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • 2 év tapasztalat fuvarszervezés / logisztika / beszerzés területen
  • folyékony angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • nemzetközi cég nemrég induló hazai irodájának életébe beleláthatsz,
  • részese lehetsz az itteni iroda fejlődésének,
  • napi szinten használhatod a szakmai angol nyelvtudásodat (nem csak az interjún kell beszélni angolul).