Fuvarszervező

Referencia
4-21-39750

Partnerünk szállítmányozási és logisztikai megoldásokat nyújt világszinten elismert ügyfelei részére. 1200 fővel működnek, több mint 15 éve jelen van az európai szállítmányozási piacon, kirendeltséggel rendelkeznek Németországban, Szerbiában, Romániában és tavally óta már Magyarországon is. Hazánkban tovább bővítenék jelenlegi 4 fős csapatukat, ezért keressük újabb FUVARSZERVEZŐ kollégájukat.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • termékek közúton történő kiszállításának megtervezése, megszervezése hazai és külföldi ügyfelek részére,
  • fuvarmegbízások dokumentálása, riportok, elemzések készítése,
  • megrendelőkkel és alvállalkozókkal való hosszútávú kapcsolat kialakítása és fenntartása,
  • új alvállalkozók keresése, szerződéskötések lebonyolítása,
  • partneri adatbázis naprakészen tartása.
Követelmények
  • fuvarszervezésben pályakezdő (min. szakmai gyakorlatod legyen ilyen területen) és tapasztalt fuvarszervezők jelentkezését is várjuk,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (külföldi kollégáid is lesznek, partnerekkel meg tudd magad értetni),
  • közép- vagy felsőfokú végzettséged van,
  • talpraesett vagy, megállod a helyed önállóan, de fontosnak tartod a folyamatos kommunikációt a csapaton belül.

Előny:

  • német és/vagy román nyelvtudás
  • nemzetközi cég nemrég induló hazai irodájának életébe beleláthatsz,
  • részese lehetsz az itteni iroda fejlődésének,
  • napi szinten használhatod a szakmai angol nyelvtudásodat (nem csak az interjún kell beszélni angolul).