Fröccsöntő technikus

Referencia
4-18-40792

Kihívásokra és biztos munkahelyre vágysz? Amerikai partnerünk hosszú távon tud számodra fejlődést, új tudást és persze előrelépési lehetőséget is biztosítani FRÖCCSÖNTŐ TECHNIKUS pozícióban.

Ezeket a feladatokat látnád el:

  • Fröccsöntő berendezések üzemeltetése, folyamatos működésének biztosítása;
  • Gépek beállítása, átállásokra való felkészítése;
  • Tesztek eredményeinek kiértékelése, dokumentálása;
  • Adminisztrációs feladatok a hibaelemezésekhez kapcsolatosan;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkarend: 2, illetve 3 műszakos (H-P) és folyamatos 12 órás

Követelmények

  • fröccsöntő gépek kezelésében szereztél már némi tapasztalatot VAGY szakirányú végzettséggel rendelkezel;
  • tudod vállalni mindkét típusú munkarendet;
  • nem okoz gondot az MS Office – Word és Excel programok használata.

Előny: elektronikai ismeretek, termelőüzemben vagy szervizben szerzett tapasztalat.

Előnyök

Mit kínál a vállalat?

  • Motiváló alapbért, amely teljesítményed alapján még inkább honorálva lesz;
  • 40%-os műszakpótlékot,
  • 13. havi bér;
  • Cafeteriát: OTP SZÉP kártyára (próbaidő után);
  • Nettó 27 Ft/km benzinköltség térítést;
  • Céges autóbuszokat a környező településekről Heves és Nógrád megyéből;
  • Albérlet támogatást és helyi meleg étkezési lehetőséget;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget, ezáltal hosszú távú, kihívást jelentő munkát.