Forint és valutapénztáros - Budapest

Referencia
106-3-43016

Nemzetközi kereskedelmi bank számára keresünk budapesti fiókhálózatba forint és valuta pénztáros kollégát.

A munkavégzés helyszíne rugalmas, az adott pályázó lakhelyét figyelembe véve alakítható ki.

Partnerünk hosszú távú lehetőséget és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít.

Feladatok:

  • Készpénz és valutaforgalom kezelése
  • Adminisztratív feladatok: kimutatások készítése, nyitva tartás vezetése.
Követelmények
  • ÉRVÉNYES forint és valuta pénztárosi vizsga (OKJ-s rendszerben szerzett)
  • Középfokú végzettség
  • Precizitás, alapos munkavégzési stílus
  • Előnyt jelent a B- kategóriás jogosítvány
  • Kiváló ügyfél kommunikáció
Előnyök
  • Versenyképes fizetés
  • Széleskörű cafeteria lehetőségek
  • Dolgozói hitel és lakáshitel támogatás
  • Szakmai képzések támogatása