Folyamatos fejlesztési (CI) koordinátor

Referencia
4-18-39620

350 fős, FMCG területen működő nemzetközi partnercégünk szeretné tevékenységét tovább fejleszteni, ezért csapatukba, most létrejövő pozícióba keresünk

Folyamatos fejlesztési vezetőt.

Az alábbi feladatok és célok várnak az új kollegára:

  • a Lean szemlélet meghonosítása, elterjesztése a gyárban
  • hatékonyság további növelése, selejtcsökkentés, költségcsökkentés elérése
  • dolgozók, szakemberek oktatása,mentorálása
  • projektek indítása
  • nemzetközi CI csapattal történő együttműködés
Követelmények

A pozíció betöltője ideálisan:

  • mérnöki végzettséggel rendelkezik
  • termelésben hasonló területen igazolt eredményeket tud felmutatni
  • legalább 5 éves munkatapasztalattal rendelkezik
  • angolul folyékonyan kommunikál
  • előny a 6Sigma képesítés (Green Belt/Black Belt)

Partnerüknél lehetősége lesz egy rendszert felépíteni, kialakítani támogató közegben mindezt versenyképes bérezés ellenében. A CI csapat további bővítése sincs kizárva a jövőben.