Folyamatmérnök (extrudálási szakértő)

Referencia
101-10-42228

Ha van tapasztalatod extrudálásban vagy polimer vonalról FOLYAMATMÉRNÖKKÉNT és szívesen használsz idegennyelvet a munkád során, akkor ezt a lehetőséget ne hagyd ki!

Nemzetközi hátterű gyártó partnerünk az építőipar számára gyárt innovatív alapanyagokat, minél zöldebb megoldásokat dolgozva ki. Ennek okán keresi FOLYAMATMÉRNÖK pozícióba az új munkatársát!

Az alábbi feladatokra számíthatsz ebben a pozícióban:

  • A jelenlegi gyártási folyamatok elemzése és fejlesztési javaslatok tétele,
  • proaktív részvétel a műszaki csapatban, a technikai részleg támogatása,
  • gyártási tesztek szervezése és lebonyolítása, társosztályokkal együttműködve,
  • panaszok megoldásában együttműködsz majd a minőségügyi osztállyal is,
  • tesztelheted az új technológiákat és részt vehetsz azok kialakításának tervezésében is.

A munkavégzés helye: Párkány (Szlovákia)

Követelmények

Te lehetsz a tökéletes befutó, ha:

  • Van felsőfokú mérnöki végzettséged,
  • van már néhány év tapasztalatod PVC, polimer vagy extrudálási területről,
  • nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata,
  • használtad már munkád során a LEAN vagy KAZEIN módszert.

Előnyt jelent, ha tudsz németül kommunikálni.

Előnyök

Amit partnerünk a munkádért cserébe kínál:

  • Az euroban folyósított alapbéren felül részesülsz éves bónuszban,
  • valamint jubileumi jutalmak, kedvezményes étkezés és egyéb jóléti tevékenységekhez való hozzájárulás,
  • nemzetközi környezetben dolgozhatsz.