Folyamatmérnök (elektronikai tudással)

Referencia
101-10-42081

Német hátterű autóipari beszállító partnerünk, aki különböző elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik autóipari és lakossági felhasználású termékekhez, FOLYAMATMÉRNÖK kollégájukat keresik egy 9 fős csapatba.

Feladataid lesznek:

. Forrasztási folyamatok (szelektív, hullám, kézi) felügyelete

  • Forrasztó berendezések programozása
  • Termelési folyamatok fejlesztése, optimalizálása, normaidők meghatározása
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • Munkautasítások készítése
Követelmények
  • Középfokú vagy felsőfokú elektronikai végzettség
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete elengedhetetlen
  • Alapbéreden felül cafeteria csomag, bejárás támogatás és havi bónuszra is számíthatsz
  • Betanítási folyamat és befogadó munkakörnyezet