Folyamatmérnök

Referencia
101-10-42754

Az egyik gyártó partnerünkhöz keresünk Folyamatmérnök pozícióba kollégát a szigetszentmiklósi telephelyükre.

Ha érdekel egy teljes gyár fejlődése és aktív részese szeretnél lenni ezeknek a folyamatoknak, akkor ez a lehetőség érdekes lehet számodra !

Folyamatmérnökként a következő feladataid lennének:

  • Gyártógépek fejlesztése és hibák elhárítása;
  • Hibafeltárás és ezekre való javaslatok kidolgozása;
  • Selejt számok csökkentésére irányuló megoldások kialakítása;
  • Új termék bevezetésében való részvétel;
  • Szoros kapcsolattartás a beszerzéssel, karbantartással és a minőségbiztosítási osztállyal is;
  • Heti, havi kimutatások és elemzések készítése.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel;
  • Szereztél már 2-3 év releváns szakmai tapasztalatot a fent felsorolt feladatokban;
  • Az angol nyelv aktív használata nem okoz problémát;
  • Korábban is használtad már az MS Office-t;
  • Előny pedig a LEAN alapelvek ismerete.
Előnyök

Amit partnerünk kínál:

  • Alapbéren felüli cafetéria;
  • Élet és egészség biztosítás;
  • Bejárás támogatás;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és változatos feladatok.