Folyamatmérnök

Referencia
101-10-43377

Debreceni székhelyű, elektronikai termékeket gyártó partnercégünk bővülés végett keresi legújabb kollégáját FOLYAMATMÉRNÖK pozícióba! Ha szívesen szereznél tapasztalatot egy nagy gyártócégben és vonz az autóipar, akkor ez a lehetőség neked szól!

A következő feladatok várnak rád.

  • a gyártási folyamatok fejlesztése,
  • a gyártóberendezések folyamatos működésének biztosítása és fejlesztésük,
  • a termelési folyamatok optimalizálása,
  • az eltérések, hibák meghatározása és elemzése, megoldásukra javaslattétel,
  • technológiai vizgsálatok és fejlesztések koordinálása
  • oktatási anyagok elkészítése, frissítése.
Követelmények

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • felsőfokú mérnöki végzettséggel rendelkezel (preferáltan: gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök)
  • nem okoz gondot az angol nyelv használata sem írásban, sem szóban.

Előnyt jelent, ha:

  • vannak PLC ismereteid,
  • használtál már autoCAD-et,
  • van már tapasztalatod folyamatmérnökként,
  • nem idegen számodra a német nyelv sem,
  • szívesen utazol külföldre időnként.
Előnyök

Munkádat az alapbéren felül a következőkkel jutalmazzák:

  • cafeteria és különböző bónuszok,
  • baleset- és életbiztosítás,
  • bejárási támogatás (van céges busz is),
  • relokációs csomag, ha messzebbről költöznél,
  • tréning lehetőségek,
  • és egyéb jóléti juttatások.