Folyamatmérnök

Referencia
101-10-43210

Nemzetközi partnerünk az elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője.

Budapest közelében található gyártóegységükbe keresünk most hozzájuk FOLYAMATMÉRNÖK kollégát.

Feladataid közé tartozna:

  • A gyártósorok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Gyártás során felmerülő problémák megoldása
  • Javító intézkedésekre történő javaslattétel és a kivitelezésének koordinálása
  • Termék gyárthatóságának biztosítása
  • Termelés és technikus kollégák támogatása
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha :

  • Felsősokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Hasonló területen szereztél tapasztalat, elektronikai ipar előny, de nem feltétel
  • Magabiztosan használod angol nyelvtudásod
  • Szeretsz a gyártósoron tevékenykedni és nem csak az irodai környezet vonz
Előnyök

Amit partnerünk kínál:

  • Medicover tagság, életbiztosítás
  • Cafetéria
  • AYCM és egyéb sporttámogatás
  • Egy stabil és szakmailag profi csapat tagja lehetsz egy változatos, innovatív környezetben, ami magával hozza a biztonságot és hosszú távú karriertervezési lehetőséget is.