Folyamatfejlesztő - Ellátási lánc

Referencia
4-20-40705

Egy nagy nemzetközi több cégből álló cégcsoport magyarországi képviselete már 30 éve működik itthon, munkavédelmi, higiéniai és csomagoló termékek forgalmazásával foglalkoznak.

Több márkájuk összeolvadása kapcsán olyan folyamatfejlesztési szakemberre van szükségük, aki segít nekik összehangolni Európa szerte az ellátási lánc folyamataikat és az anyagáramlást.

FOLYAMATFEJLESZTŐ - ELLÁTÁSI LÁNC

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Te fogod a hidat képezni az üzleti oldal és az IT megoldásokért felelős csapat között, mert a projekt legnagyobb része egy WMS telepítése lesz több európai raktárában a cégnek
  • A termékfelelős kollégával való szoros együttműködés, felhasználói oldalról képviselni, hogy milyen funkciók kerüljenek bele a szoftverbe és hogyan is valósulhatna meg ez felhasználóbarát módon
  • A szoftver tesztelésében való aktív részvétel, visszajelzések és észrevételek dokumentálása, visszacsatolása
  • Key user-ek számára oktatás tartása a rendszerből az implementálást követően
  • Tréning anyagok és a folyamatról dokumentációs anyagok elkészítése
Követelmények
  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdaságtani végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat hasonló logisztikai projektekben, készlet tervezésben, ellátási lánc területén
  • Alapos és mély szakmai tudás, nagykereskedelmi/disztribúciós oldalon, anyagáramlásban, rendszer bevezetésben
  • Legalább egy nagy WMS vagy ERP rendszer ismerete a piacról (Előny: Axapta ismerete)
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság Európa szerte (repülővel is)
  • Egy elég kihívásokkal teli és országokat átívelő projektben vehetsz részt, de ezen túl is a hosszú távú fejlődésed és előrejutásod is biztosítva lesz
  • Az éves munkaidőd 25-40%-ában járhatod Európát
  • Home office lehetőség, cafeteria és nagylelkű bérezés tartozik a pozícióhoz