Folyamatfejlesztési gépészmérnök

Referencia
1-10-41611

Zöldmezős beruházásként épülő ELEKTROMOS AUTÓIPARI partnerünk keresi újdonsült munkatársát FOLYAMATFEJLESZTÉSI GÉPÉSZMÉRNÖK SZEMÉLYÉBEN. Téged keresünk, ha szívesen részt vennél a leghatékonyabb mérnöki és fejlesztési folyamatok kialakításában.

Folyamatfejlesztési gépészmérnökként az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

  • Folyamatparaméterek tesztelése és beállítása
  • BOM/folyamatszabványok (munkautasítás, ellenőrzési terv) létrehozása, kezelése
  • Törzsadatok kezelése SAP/MES rendszerekben
  • Hibajavító projektek (6-sigma, stb. használatával)
  • Termelékenység növelése (Kapacitás)/LRP
  • Rendszer termeléshez optimalizálása
  • Rendszerfejlesztés (Karbantartás osztállyal)
  • Új termékek bevezetése tömegtermelésbe
  • Gyártási módszer szabványosítása
  • Termelési jellemzők trendjének kezelése (SPC)
  • Műszaki válasz szolgáltatása a vevőknek
  • Piaci trend elemzés, pl. vevőé/versenytársé
  • Beruházás felülvizsgálata (Karbantartás osztállyal)
  • Tesztelt anyagok rendelése és kezelése
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú műszaki végzettség villamosmérnök, gépészmérnök, vagy mechatronikai mérnök szakon
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat gyártó/folyamat/karbantartó mérnöki területen
Előnyök

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Részt vehetsz egy újonnan fejlődő cég életében, sokat tanulhatsz a tapasztalt szakmai vezetőktől és egy befogadó és támogató közegben fogsz dolgozni.
  • Az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria és étkezési hozzájárulás üti a markod.
  • Bejárásodat nettó 35 Ft/km-rel támogatják majd, illetve ha közel költöznél hozzájuk, albérlet támogatásra is jogosult vagy.