Földmunkagép-szerelő

Referencia
4-18-40871

Földmunkagépek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó partnerünk keres új munkatársakat kijáró szerviz csapatába az alábbi pozícióba:

KIJÁRÓ MUNKAGÉP-SZERELŐ

Milyen feladatok várnak rá?

  • Volvo építőgépek gépészeti, hidraulikai és kisebb elektronikai időszakos karbantartása az ügyfelek telephelyén;
  • Meghibásodás estén hibák diagnosztikája és elhárítása;
  • Munkafolyamat adminisztrációja.

Munkavégzés helye: Fél országos lefedettségben változó

Követelmények

Olyan pályázók jelentkezését várjunk, akik:

  • Rendelkeznek releváns műszaki képesítéssel (például: építőipari gépszerelő, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autóvillamossági szerelő);
  • Szereztek már legalább 1 év tapasztalatot hasonló munkakörben;
  • A vérükben van a vezetés;
  • Pest megyei, Fejér megyei, Heves megyei vagy Veszprém megyei lakhellyel rendelkeznek.
Előnyök

Amit ügyfelünk kínál:

  • Kiemelkedő juttatási csomag: Alapbér, Cafeteria, 13. havi prémium.
  • Új és jól felszerelt szervizautók;
  • Prémium minőségű termékek;
  • Összetartó családias csapat, kollégák;
  • Alapos betanítási folyamat;

Munkaidő:7:00 - 15:30 (H-P), esetenként fizetett túlórák