Főkönyvelő (Nyergesújfalu)

Referencia
103-7-41981

Multinacionális partnerünkhöz keresünk olyan Főkönyvelőt, aki regisztrált mérlegképes végzettséggel rendelkezik, magabiztosan kommunikál angolul és legalább 5 év teljes körű könyvelési tapasztalatot tudhat a háta mögött.

Fő feladatok:

  • Éves beszámoló összeállítása
  • Főkönyvi könyvelés támogatása
  • Adóbevallások, adókalkulációk készítése
  • Aktív részvétel a havi zárásokban
  • Auditok támogatása, adott esetben lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Könyvelők munkájának ellenőrzése
Követelmények

Mi szükséges ahhoz, hogy minél jobban el tudd látni a feladataidat?

  • magabiztos angol nyelvtudás
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Bér, TB és adózási alapismeretek
Előnyök

Amivel a partnerünk vonzóvá teszi ezt a pozíciót:

  • összetartó és valóban családias csapat
  • megbecsült pozíció a társaság szervezetében
  • hosszú távú, stabil lehetőség
  • alapbéren felül bónusz, bejárási támogatás és cafeteria biztosítása