Flotta manager (légi)

Referencia
4-23-41227

Magyarország egyik legismertebb turizmus iparágban tevékenykedő, nemzetközi szinten jelen lévő cégéhez keresünk az alábbi pozícióba új kollégát:

FLOTTA MANAGER

Feladatok:

  • Beszállítói kapcsolattartás a legnagyobb repülőgép gyártókkal és kereskedőkkel
  • Beszerzések és a repülőgép flotta koordinációja, műszaki és szervizelésének menedzselése
  • Szerződési feltételek tárgyalása, megújítása, fenntartása
  • Pénzügyi tervezésben való részvétel és koordináció
Követelmények
  • Befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Beszerzésben és/vagy flotta menedzsmentben szerzett korábbi tapasztalat
  • Határozott kiállás, jó kommunikációs készség
  • Nem ijedsz meg az Excel tábláktól és a számoktól
  • Az alapbéren felül életbiztosítás, All You Can Move kártya, vásárlási és ajándék kedvezmények járnak a cég szolgáltatásából, illetve éves bónuszra is számíthatsz az első kerek éved után
  • Részese lehetsz egy dinamikusan növekedő, a COVID időszakot túlélő szervezetnek, akik újra és újra nagyot álmodnak és csak előre mennek