Flotta koordinátor

Referencia
101-21-42745

Egyik vezető szállítmányozási megoldásokat nyújtó szolgáltatójához keressük új kollégájukat FLOTTA KOORDINÁTOR pozícióba. Partnerünk amerikai háttérrel rendelkezik és FMCG márkák fuvarszervezésével foglalkozik.

Feladataid közé tartozna:

  • szerződéses alvállalkozói flottába tartozó szerelvények nyomon követése
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • megbízások és a fuvarlebonyolítás adminisztrációja
  • minőségirányítás támogatása meghatározott KPI-ok rögzítésével
  • dedikált charter járműflotta szabad kapacitásainak értékesítése
Követelmények

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Releváns területen szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos Excel tudás

Előny, ha szereztél már élelmiszer vagy gyógyszeripari területen tapasztalatot

Előnyök

Amit a béreden kívül partnerünk kínál:

  • 51 Ft/km üzemanyagköltség támogatás
  • Kiemelkedő éves bónuszrendszer és juttatási csomag
  • Magán egészségbiztosítás
  • Tanulási lehetőség különböző tréningek keretein belül