Fenntarthatósági vezető (vízfelhasználás fókusszal)

Referencia
4-10-41428
Pozícióleírás megtekintése

Szívügyed a FENNTARTHATÓSÁG?

Profi módon közelíted meg az ENERGIAFELHASZNÁLÁS kérdését?

Az álommunka számodra egyet jelent a ZERO WASTE-el?

Amennyiben a válaszod egyértelműen IGEN, jó hírünk van számodra!

Magasan automatizált, modern munkakörnyezetbe keresi partnercégünk újdonsült munkatárást, FENNTARTHATÓSÁGI VEZETŐ személyében.

Milyen feladatok során számítanak rád?

  • munkád során kiemelt fókuszban részesül majd az energiafelhasználás, és az üvegházhatású gázok kibocsátásának csökkentése,
  • globális energiagazdálkodási programot dolgozol ki, és felelős leszel annak végrehajtásáért,
  • különböző best practice-ket tervezel meg, és implementálsz a vízfelhasználás minimalizálásának érdekében,
  • víztakarékossági megoldásokat dolgozol ki, hibákat azonosítasz és szüntetsz meg ezen a területen,
  • koordinálod az energiarendszerek teljesítményértékelését,
  • szoros kapcsolatban leszel a termék- és folyamatfejlesztési vezetőkkel, csapatokkal.
Követelmények

Jelentkezz, amennyiben:

  • hasonló területen szereztél már minimum 3 év tapasztalatot,
  • mérnöki diplomád már a zsebedben van (villamos-, gépész-, vegyész-, ipari mérnök területek),
  • rendelkezel energiafenntarthatósági tanúsítvánnyal (ISO50001) ,
  • tárgyalóképes az angol nyelvtudásod,
  • magas fokú problémamegoldó képesség és vezetői attitűd jellemző rád.
Előnyök

Befektetett munkádért cserébe:

  • az első pillanattól kezdve saját projekteken fogsz dolgozni, amelyhez valódi felelősségi kör társul,
  • tréningekre és folyamatos szakmai támogatásra számíthatsz,
  • változatos és sokrétű munkát láthatsz el, egy dinamikus és sokszínű csapat vár,
  • innovatív környezetben végezheted munkádat, ahol a minőség és a biztonság kéz a kézben jár.

..és még:

  • az alapbéreden felül cafeteriával és bónusszal gazdálkodhatsz,
  • munkába járásodat a céges autó teszi majd komfortosabbá,
  • élet-, és balesetbiztosításban, önkéntes nyugdíjpénztárban, apasági célú fizetett távollétben részesülsz.