Fejlesztőmérnök - csapágy élettartam

Referencia
4-10-41222

Megbízó partnerünk egy több ezer fős vállalat magyarországi képviselete. Eredményeikkel és mérnöki fejlesztési központjuk innovációival egyaránt hozzájárulnak a jövő autóipari termékeinek megalkotásához. Az alábbi pozícióra keressük új munkatársukat:

FEJLESZTŐMÉRNÖK - CSAPÁGY ÉLETTARTAM

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Termékfejlesztési projektekben való részvétel
  • Az aktuális platform design limitjeinek meghatározása, feltérképezése: élettartam elvárások, csapágy élettartam számítások, tesztek kiértékelése, eredmények összekapcsolása MATLAB programmal
  • A design továbbfejlesztéséhez szükséges szisztematikus ok-okozati kapcsolatok kutatása, és megoldási javaslatok kidolgozása
  • A továbbfejlesztett módosításokhoz szükséges validációs és provokációs tesztek definiálása
  • Projektvezetés támogatása műszaki és termékfejlesztési kérdésekben
  • Minőségügyi problémák gyökérok analízisének támogatása
  • Alternatív beszállítók bevezetéséhez köthető termékfejlesztési kérdések megválaszolása
  • Fejlesztéshez köthető dokumentációk elkészítése, alkatrész katalógusok karbantartása
Követelmények
  • Felsőfokú gépészmérnöki, anyagmérnöki vagy villamosmérnök végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (külföldi vezetőd is lesz)
  • Programozási ismeretek (+ előny, ha CAD és FEM rendszereket ismered)
Előnyök

A juttatási csomag, ami minden pozícióra vonatkozik:

  • Cafeteria: éves bruttó 300.000 HUF, ami SZÉP kártyára kerül feltöltésre
  • Bejárás támogatása: 15Ft/km vagy a távolsági bérlet 86%-a
  • Éves bónusz: max. 10% (ebből 7% egyéni teljesítmény, a maradék 3% a gyári teljesítmény)
  • Vállalati kedvezmények városszerte

Tréningek, erős jó szakemberekkel, hiteles trénerekkel (nem sufni cégeket alkalmaznak erre):

  • műszaki képzések (FMEA, műszaki rajz olvasásBRM mezteközi tréning, szabványismeretek, termékspecifikus tréningek)
  • soft skill: prezentáció, kommunikáció, konfliktus és stresszkezelés, problémamegoldás, vezetői tréningek
  • Excel, nyelvtanfolyam (műszaki, beszerzés, üzleti nyelv)