Fejlesztő tesztmérnök

Referencia
101-10-42645

Az egyik budapesti multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk Senior és Junior Fejlesztő tesztmérnök kollégákat.

Ha rendelkezel villamosmérnök, vagy esetleg IT végzettséggel és erős elektronikai valamint C programozásban szerzett ismereteid vannak akkor várjuk jelentkezésed !

Milyen feladatok várnak Rád ?:

  • Megfelelő szimulációs környezet kialakítása az új termékeknek;
  • Tesztelési folyamatok fejlesztése;
  • Szoros kapcsolattartás a nemzetközi társosztályokkal;
  • A termelés támogatása.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel villamosmérnök, illetve IT végzettséggel, vagy éppen az utolsó féléved következik.
  • Erős elektronikai és C nyelvben szerzett tapasztalataid vannak (akár az egyetemen, vagy gyakornoki munkáid során szerezted őket);
  • Nem okoz problémát az angol nyelv használata.
Előnyök

Amit partnerünk kínál:

  • Alapbéren felüli cafetéria és bónusz rendszer;
  • Magán egészségügyi támogatás;
  • Home Office lehetőség (heti több nap);
  • Ipar 4.0-ás környezet és folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség.