Értékesítési üzleti elemző (Sales Data Analyst)

Referencia
4-23-41456

Autóalkatrészek gyártásával valamint utángyártott alkatrészek kereskedelmével foglalkozó Dán partnercégünk barátságos csapatába keresünk új kollégát ÉRTÉKESÍTÉSI ÜZLETI ELEMZŐ pozícióba.

Értékesítési elemzőként az alábbi analitikus és adminisztratív feladatokra számíthatsz a mindennapokban:

  • piacfigyelés, piacit trendek folyamatos követése,
  • árrések szemmeltartása,
  • elemzések készítése Excelben,
  • versenytársfigyelés, beszállító elemzés,
  • piaci rések megtalálása, új, potenciális termékek megtalálása,
  • folyamatos együttműködés a kategóriamenedzserekkel,
  • új termékek bevezetése a katalógusba,
  • vállalatirányítási rendszerben való adminisztráció, új termékek felvitele, cikkszámok létrehozása és karbantartása
Követelmények

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • közgazdász diplomával rendelkezel (pl. pénzügy, marketing, kereskedelem specializációval)
  • elemző típus vagy, analitikus gondolkodás jellemez és jóban vagy a számokkal,
  • mesterien használod az Excel-t,
  • és folyékonyan beszélsz angolul.

Előnyt jelent, ha:

  • már korábban szereztél egy kis tapasztalatot kereskedelmi elemzésben, piacelemzésben, készletgazdálkodásban, kereslettervezésben vagy egyéb analitikus feladatkörben
  • van affinitásod a műszaki területekre
Előnyök

Miért érdemes ezt a céget választani?

  • a dán cégkultúrának köszönhetően a cégre jellemző a lapos szervezeti struktúra és az emberközpontú hozzáállás
  • egy dinamikusan növekvő és fejlődő csapat tagja lehetsz,
  • családias és nyugodt környezetben végezheted munkádat, jellemző a munka-magánélet egyensúly
  • a piaci átlagon felüli bérezést kínálnak