Értékesítési munkatárs

Referencia
1-24-40728

Csatlakozz a legismertebb háztartási termék és gép márkákat értékesítő, mind kis-, mind nagykereskedelemben tevékenykedő partnercégükhöz az alábbi pozícióba:

Legfontosabb feladataid lesznek:

  • Vásárlók fogadása;
  • Tájékoztatás nyújtása a vásárlók számára;
  • Vásárlók kiszolgálása;
  • Pénztárgép használata, számlák készítése, napi zárás;
  • Raktárkészlet nyomonkövetése, áru rendelés;
  • Üzlet nyitás-zárás.
Követelmények
  • Értékesítői szemlélet;
  • Segítőkész hozzáállás;
  • Precíz munkavégzés;

Előny:

  • Kereskedelmi végzettség;
  • Műszaki termékek ismerete.
Előnyök

Amit ügyfelünk kínál:

  • Széleskörű és motiváló juttatási csomag (Alapbér, bónusz, magánnyugdíjpénztári támogatás, fix utazástámogatás);
  • Teljes munkaidő: H-V közötti nyitva tartásban heti 40 óra (átlagosan 10 órás munkanapok), havi fix 1-2 teljes szabad hétvége.
  • Munkavégzés helye: Premier Outlet, Europeum, Pólus Center, Campona
  • Családias, támogató munkakörnyezet;
  • Fejlődési, tanulási lehetőség.