Értékesítési koordinátor

Referencia
101-1-42233

Anyagmozgató gépek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Értékesítési koordinátor kollégát Dunaharasztira.

Amennyiben rendelkezel néhány év releváns szakmai tapasztalattal és ezen belül az SAP használata sem okoz problémát, akkor jelentkezz hozzánk !

A következő feladataid lesznek:

  • Az új gépek értékesítésével foglalkozó csapat támogatása az értékesítési lánc teljes folyamatában;
  • Gépekkel kapcsolatos ügyintézés az ajánlat készítésétől kezdve a számlázásig;
  • SAP-ban történő ügyintézés (megrendelések, kiszállítások nyomon követése; számlázás);
  • Határidők betartása;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel legalább középfokú műszaki, gazdasági, vagy kereskedelmi végzettséggel;
  • Szereztél már hasonló téren pár év tapasztalatot;
  • Az angol nyelv aktív használata nem okoz fejtörést;
  • MS Office programokat magabiztosan használod.
Előnyök

Amit partnercégünk kínál:

  • Home Office lehetőség;
  • Biztos vállalati háttér;
  • Szakmai fejlődés.