Értékesítés Támogatási Specialista

Teljes munkaidős
Bér
Referencia
1-23-42234

Van Budapesten, az 5. kerületben, a Károlyi utcában egy irodaház, nevezetesen az Ybl Palota, aminek a 4. emeletén vagyunk mi, egy 3 cégből álló (Grafton, Gi Group Magyarország, Wyser-Search) cégcsoport, jelenleg több, mint 60 elhivatott kollégával. A cégcsoport szolgáltatásainak értékesítés támogatására keressük most új kollégánkat, aki az értékesítési vezetővel dolgozik majd szorosan együtt.

Van már tapasztalatod értékesítés, értékesítés támogatás, ügyfélszolgálat vagy más egyéb ügyfél fókuszú pozícióban? Úgy érzed jól tudsz kommunikálni és szeretnéd kamatoztatni a már meglévő tudásodat egy gyorsan fejlődő szervezetben?

Szerintünk itt a tökéletes lehetőség a számodra! Jelentkezz hozzánk ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÁSI SPECIALISTA pozícióba.

A feladatok, amelyekre számíthatsz:

  • Potenciális ügyfelek feltérképezése, ügyféladatbázis karbantartása
  • Értékesítési vezető, valamint értékesítéssel foglalkozó csoport-és üzletágvezetők munkájának aktív támogatása
  • Tender folyamatok koordinálása, árajánlatok, tender anyagok elkészítése
  • Érdemi részvétel az értékesítési folyamatban, bejövő megkeresések kezelése, igényfelmérés szakmai kérdőív alapján
  • Tárgyalás előkészítés, piaci információk összegyűjtése
  • Új szerződések rögzítése, általános szerződési feltételek beállítása a rendszereinkben
  • Nemzetközi, csoport szintű értékesítési csapattal való együttműködés
Követelmények

Mire van szükséged, hogy sikerrel vedd a kiválasztási folyamatot, majd a feladatok adta kihívásokat?

  • Ügyfélkezelésben - B2B vagy B2C - szerzett 1-2 éves tapasztalatra
  • Felsőfokú végzettségre
  • Folyékony angol nyelvtudásra
  • Pozitív, nyitott, proaktív személyiségre
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességekre
  • Precíz munkavégzésre

Mi minden vár Rád, ha úgy döntesz, hogy a mi csapatunk tagja lennél?

  • A szervezet: nem túl hierarchikus
  • A csapat: befogadó, pörgős, támogató, profi és meglehetősen hangos
  • A feladatok: változatosak és felelősségteljesek
  • A folyamatok: kialakulóban vannak, rugalmasak, így nyitottak vagyunk minden ötletedre
  • A csomag: alapbér, éves bónusz, cafeteria, extra fizetett szabadnapok, magasabban fizetett táppénz, céges mobiltelefon magánhasználatra, céges angol nyelvtanfolyam, home office lehetőség
  • A kérdés: Mire vársz még?