Értékesítés támogatási munkatárs (pénzügyi szolgáltató)

Referencia
106-3-42978

Jó hangulatú, 3 fős értékesítési csapat keresi legújabb tagját, aki teljes körűen felel majd az értékesítő kollégák adminisztratív támogatásért.

Megbízónk szektorában (biztosítás, pénzügyi szolgáltatás) piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező cég, aki a 11 kerületi irodájába keresi új kollégáját.

Kiváló lehetőség lehet akkor, ha pályakezdő vagy, és érdekel a pénzintézetek, biztosítók, nagyvállalatok világa; de akkor is, ha van már tapasztalatod valamilyen támogató funkcióban, és szeretnéd az említett csapatot sikerhez segíteni.

Milyen feladatok várnak Rád az új helyeden?

  • árajánlatokat és szerződéseket fogsz készíteni
  • teljes körűen támogatod az értékesítő kollégák munkáját adminisztratív szempontból
  • értékesítési riportokat, statisztikákat készítesz - főként Excelben
  • kapcsolatot tartasz a társosztályokkal
Követelmények

Mindenképpen jelentkezz, a hirdetésünkre, ha

  • már van tapasztalatod hasonló adminisztratív, támogatói területen,
  • érdekel a kereskedelem valamint a biztosítók világa,
  • van legalább középszintű angol nyelvtudásod, amit főleg írásban tudsz majd használni (a kiválasztás egy része angol nyelven zajlik)
  • belevaló csapatjátékos vagy,
  • a Microsoft Excel program használata nem okoz nehézséget.
Előnyök
  • egy stabil, nemzetközi munkahely vár
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, jókedvű csapat része lehetsz
  • odafigyelnek a fejlődésedre: tréningek, nyelvtanulási lehetőségekre számíthatsz
  • akár már a jövő héten is kezdhetsz