Erősáramú villamosmérnök

Referencia
1-10-41072

Műanyag,- és vegyipari alapanyagokat gyártó partnercégünk megbízásából keresünk ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK munkatársat.

Feladataid közé tartozni:

  • A gyár erősáramú villamos karbantartásának felügyelete és koordinációja
  • Újítások miatt lehetőséged lesz régebbi és a legújabb technológiájú gépekkel dolgozni
  • Felelni fogsz a gyártócsarnok és a berendezések erősáramú ellátottságáért
  • Esetleges gyárbővítések és beruházások során projekt koordináció, hatóságokkal való egyeztetés
Követelmények
  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség, erősáramú vagy energetika szakirányról
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 2 év ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat
Előnyök

Amit a fizetésen kívül a munkádért várhatsz:

  • 20 Ft/km üzemanyagköltség támogatás
  • Kiemelkedő éves bónuszrendszer és juttatási csomag
  • Kedvezményes meleg étkezés
  • Tanulási lehetőség senior kollégáktól
  • Nyelvtanulási lehetőség