Érétkesítési tanácsadó (autófinanszírozás)

Szerződéstípus
Részmunkaidős
Referencia
1-23-40700

Számodra nem léteznek akadályok, csak lehetőségek? Szereted próbára tenni magadat és fontos számodra a siker és az eredményesség? Szívesen lépsz kapcsolatba másokkal?

Ha a válaszod igen, akkor mindenképpen köztünk a helyed!

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Beérkező lakossági és kisvállalati gépjárműlízing igények feldolgozása.
  • Ügyfelek tájékoztatása a termék jellemzőiről, előnyeiről és a folyamat menetéről (telefonon).
  • A termékelőnyökre építve, jó kommunikációval az ügyfél pozitív döntésének elősegítése.
  • Hitelkérelmi dokumentáció bírálatra és utalásra való összeállítása, valamint az ezzel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés.
  • Ügyfelektől, fiókhálózatból, belső üzletkötőktől és kereskedőktől érkező hívások kezelése és kimenő hívások indítása a kapcsolódó szereplők felé.
  • Kapcsolattartás a társterületekkel.
Követelmények

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • közel áll hozzád az értékesítés és van is ilyen tapasztalatod,
  • pénzügyi/finanszírozási termékekben alapos jártasságod van,
  • mindenkivel megtalálod a közös hangot,
  • nem nyugodsz meg addig, amíg a problémákra megoldást nem találtál,
  • a pontosság és felelősségvállalás számodra magától értetődik,
  • szereted, ha tempósan zajlik a napod,
  • a legnehezebb helyzetekben sem veszíted el jókedvedet.

Ezen felül előnyt jelent, ha:

  • nem ijedsz meg, ha az angol nyelvtudásodat használnod is kell,
  • dolgoztál már gépjármű finanszírozási területen.
Előnyök

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Nálunk egy összetartó, jó hangulatú csapat tagja lehetsz.
  • Mi elismerjük a munkádat.
  • Szakmai tudásod folyamatosan bővítheted.
  • Mi hosszútávon számítunk rád.