Épületvillamossági tervező (tervezői jogosultsággal)

Referencia
4-10-40383

Egy budapesti 29 fős mérnökirodának keressük az új kollégáját ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI TERVEZŐI pozícióba. A cég tervezéssel, tanácsadással, bérlő képviselettel, műszaki ellenőrzéssel, tűzvédelemmel foglalkozik és ezzel az új kollégával szeretnék házon belülre hozni az épületvillamossági tervezést is.

Emiatt egy senior kollégában gondolkodnak, aki dolgozott már hasonló rendszerben, és késznek érzi magát, hogy egy új helyen kiépítse magának a szakterületet.

Fő feladataid a pozícióban az alábbiak lesznek:

  • a megrendelő igénye és a helyszín műszaki felmérése,
  • műszaki keretek letisztázása,
  • épületvillamossági tervezés,
  • műszaki leírás és költségvetés készítése,
  • engedélyeztetés előkészítése és hatósági ügyintézés,
  • projekt résztvevőkkel (megrendelő, egyéb szakágak, projektmenedzser/lebonyolító, kivitelező, hatóságok) folyamatos és proaktív együttműködés, kapcsolattartás,
  • igény szerint tervezői művezetés, helyszíni segítségnyújtás, valamint a projektek utánkövetése,
  • saját „munkakörnyezet” felfejlesztése: építész és projektmenedzsment irodán belül az épületvillamossági önálló szakág kialakítása, elindítása,a cégen belüli villamossági tervezési folyamatok továbbfejlesztése
Követelmények
  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat
  • Épületvillamossági tervezői jogosultság
  • Tervezési és kivitelezési folyamatok átfogó ismerete
  • Nagyfokú önállóság, szakértelem
  • Különböző tervező szoftverek ismerete, pl AutoCAD, ArchiCAD
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás előny
  • Részt vehetsz egy új szakterület kialakításában a cégen belül
  • Ha kedveled a kis létszámú, nagyon diverz és kreatív emberekből álló csapatokat, akkor itt is ehhez hasonlót fogsz találni
  • Partnerünk nagyon alacsony fluktuációval büszkélkedhet, ez garancia arra, hogy benned is hosszú távon gondolkodnak és neked való feladatokkal fogják fenntartani a motivációdat.