Épületgépészeti projektvezető

Referencia
101-10-43416

Külföldi hátterű befektető partnerünkhöz keressük a legújabb kollégájukat ÉPÜLETGÉPÉSZETI PROJEKTVEZETŐ pozícióba!

Ha csináltál már hasonlót korábban és szívesen szereznél tapasztalatot egy óriási építkezési projektben, akkor ez a lehetőség rád vár!

A következő feladatok várnak ebben a munkakörben:

  • az építkezési területen zajló épületgépészeti munkálatok felügyelete és irányítása a tervezéstől a befejezésig,
  • az alvállalkozókkal való kapcsolattartás és irányításuk,
  • a helyszíni ellenőrzések megtartása,
  • határidők és ütemtervek ellenőrzése, betartása, betartatása,
  • az installációk ellenőrzése, hogy megfelelnek-e a rajzoknak, előírásoknak és különböző műszaki specifikációknak.

A munkavégzés helye: Budapest

Követelmények

Te vagy a tökéletes jelölt, ha:

  • gépészmérnök végzettséggel rendelkezel,
  • foglalkoztál már épületgépészeti projektekkel,
  • az angol nyelvtudásod kommunikcióképes szinten van,
  • szereztél már tapasztalatot projektvezetőként, vagy szívesen kipróbálnád magadat ilyen pozícióban.

Amit az alapbéren felül, a munkádért cserébe kínál partnerünk:

  • nagy volumenű építkezési projektben való aktív részvételre nyílik lehetőséged,
  • kipróbálhatpd magadat projektvezetői szerepben,
  • stabil hátterű, nemzetközi cégnél helyezkedhetsz el.