Épületgépészeti kivitelezési projekt koordinátor

Referencia
4-5-40969

Ingatlan projektekkel foglalkozó nemzetközi partnerünk részére keresünk ÉPÜLETGÉPÉSZETI PROJEKT KOORDINÁTORT. Jelenleg egy soklakásos társasház és hotel építésének a segítségében számítanánk rád.

Feladataid közé tartozna:

  • A Projekt Manager mindennapi munkájának a segítése
  • Szoros munka a generál kivitelezőkkel az építkezés helyszínén
  • Alvállalkozók koordinálása és ellenőrzése a szoros határidők és tervek betartása érdekében épületgépészeti szempontból
  • Riport készítése az anyacég számára
Követelmények

A pozíció betöltéséhez az alábbi néhány dolog elengedhetetlen:

  • Felsőfokú épületgépész mérnök végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Min.2-3 év szakmai tapasztalat hasonló kivitelezések koordinációjában, előny ha társasházak és/vagy hotelek kivitelezésében szerezted
Előnyök

Amit a fizetésen kívül a munkádért várhatsz:

  • Határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony konstrukcióban keresik új kollégájukat
  • Korrekt bérezés és munkaeszközök biztosítása
  • Nagy volumenű, felelősségteljes projektekben való részvétel