Enterprise Architect

Referencia
100-10-43076

Tapasztalt szakértőkből álló informatikai tanácsadást és szolgáltatásokat nyújtó partnerünk budapest központjába keresünk

munkatársat.

Ebben a pozícióban az alábbi feladatokra és felelősségi körre lehet számítani:

  • Informatikai architektúra modellezési és stratégiai változtatási tervek készítése
  • Stratégiai üzleti projektek informatikai architektúrájának tervezése
  • Data platform bevezetésében történő részvétel
  • Felelős az üzleti szegmensek BI megoldásainak műszaki szempontból történő tervezéséért
  • Tanácsadás az üzleti és informatikai érdekelteknek
  • Felülvizsgálati tevékenység a projekt-jóváhagyások során a meghatározott stratégiának, architektúrának és szabványoknak való megfelelés érdekében, szorosan együttműködve a portfóliókezeléssel.
Követelmények

Ideálisan

  • 4+ év munkatapasztalat IT architect-I tapasztalattal rendelkezel üzleti elemzői vagy projektmenedzseri munkakörben, komplex informatikai megvalósítási projektekben közvetlen részvétellel.
  • Enterprise architect eszközkészlettel kapcsolatos kiterjedt szakmai ismerek (pl. TOGAF, ArchiMate, COBIT, SPARX)
  • Alaposan ismered az IOT, felhő alapú technológiákat, Datalakes, DWH -t
  • Piacorientált és üzletközpontú hozzáállásod van, amely képes megérteni az üzleti és informatikai lehetőségek közötti kompromisszumos döntéseket
  • Kiváló elemző készség, valamint nagyon erős kommunikációs és meggyőző készség jellemez
  • Folyékony magyar és angol üzleti nyelvtudás rendelkezel
Előnyök

Kínálati oldal:

  • Piaci standardoknak megfelelő bérezés (alkalmazotti és szerződéses jogviszony is megoldható)
  • Medicover
  • Bölcsőde/óvoda támogatás
  • Heti 3 nap home office