Ellátási lánc specialista

Referencia
101-20-42448

Nemzetközi nagykereskedelmi partnerünk a szépségiparban tevékenyedik, és jelenleg ELLÁTÁSI LÁNC SPECIALISTÁT keres csapata erősítése céljából Budaörsre!

A feladatok ebben a pozícióban az alábbiak:

  • készletek folyamatos monitorozása,
  • értékesítési előrejelzéseken alapuló beszállítói megrendelések kezelése,
  • beszállítókkal, gyárakkal és fuvarozási alválallkozókkal való szoros kapcsolattartás,(fuvarszervezésre külön kollégáid vannak, ez nem lesz a feladatod része),
  • információ zökkenőmentes áramoltatása partnereid, az alvállalkozók és a társosztályok részére,
  • SAP-ban történő precíz adminisztrálás.
Követelmények

Amivel te lehetsz a befutó pályázó:

  • közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel (csúcs, ha valamilyen logisztikai területen, de nem elvárás)
  • min. 2 éves releváns ellátási láncban szerzett tapasztalattal büszkélkedhetsz,
  • angolul nem adnak el (nem kell tárgyalni, de fontos hogy nagyjából megértesd magad szóban és írásban is),
  • Excel-ben ismered és tudod használni az alapfüggvényeket.

Előnyök:

  • felsőfokú iskolai végzettség,
  • ha dolgoztál már SAP-val
Előnyök

Amit a cég kínál a munkádért cserébe:

  • rugalmas munkavégzés, törzsidő 9:00-15:00 között, a lényeg hogy legyenek kész a feladataid határidőre,
  • home office igény és megbeszélés szerint,
  • cafeteria,
  • tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető munkahely, de ha kocsiba pattannál, akkor 15Ft/km-el támogatják a bejárásod.