Ellátási Lánc Elemző - Szigetszentmiklós

Referencia
103-20-42795-2

Szigetszentmiklósi gyártó partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat:

Ellátási Lánc Elemző

Feladatok:

  • Teljesítményértékelő rendszer felépítése, üzemeltetése
  • Riportok, prezentációk készítése
  • Ellátási lánc keretein belül futó projektek támogatása
  • Havi zárási folyamatok támogatása
  • Tervezői csapat munkájának támogatása

Amennyiben olyan beszerzőnek tartod magad, aki nagyon jól bánik a számokkal és az analitikus szó jut eszedbe először, amikor magadat kell jellemezni, akkor ITT A HELYED! Jelentkezz még ma! :)

Követelmények

Amiért TE vagy a tökéletes ember a pozícióra:

  • Legalább 1-2 év tapasztalatot szereztél hasonló területen
  • Magabiztosan mozogsz az EXCEL, SQL és a Power BI világában
  • Erős középszintű angol nyelvtudással rendelkezel

... és szívesen dolgozol az irodából, ami Szigetszentmiklóson található. :)

Előnyök

Amire pedig biztosan számíthatsz az alapbéren felül:

  • Cafetéria
  • Utazási támogatás
  • Baleset és életbiztosítás
  • Bónusz