Elektromos karbantartó technikus

Referencia
4-18-40370

Automatizált gyártósorok és vadonatúj berendezések várnak Rád, csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnerünknél!

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ TECHNIKUS pozícióba keresik új kollégájukat!

Feladataid lesznek a pozícióban:

  • Zöldmezős beruházás lévén kezdetben az újonnan érkezett gyártógépek telepítésével kapcsolatos feladatokat fogod ellátni;
  • Hosszú távon pedig a megelőző és esti karbantartások kezelésével fogsz foglalkozni;
  • Karbantartási tudásoddal biztosítod majd a gyártás folytonosságát, folyamatok kialakítását.

Munkarend: Folyamatos műszakrend - 12 órás munkanapokkal.

Követelmények
  • Szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus, mechatronikai technikus stb.)
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat gyártó gépek karbantartásában
  • Folyamatos munkarend vállalása

Előny: Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyök

Amit ügyfelünk kínál:

  • Jól kalkulálható, fix juttatások;
  • Mivel új a gyár, így hosszútávon számos előrelépési lehetőség vár rád;
  • Képzések, oktatások;
  • Utazás támogatása;
  • Több munkatársat is keres a cég különféle pozícióba, így jelentkezz akár ismerősöddel, kollégáddal együtt.