Elektromos karbantartó

Referencia
5-18-40408

Új munkatársat keres a környék egyik legnagyobb fröccsöntéssel foglalkozó, rohamosan fejlődő autóipari beszállító cége az alábbi pozícióba:

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Gyártó gépek folyamatos működtetésének biztosítása és új gépek installálása;
  • Az esetlegesen felmerülő elektronikai hibák, működésbeli problémák elhárítása;
  • A karbantartó csapattal és társosztályokkal való együttműködés;
  • Összeszerelő robotok karbantartása (Fanuc,Kuka,ABB).
Követelmények

Elvárás a pozíció betöltéséhez:

  • Szakirányú erősáramú elektronikai végzettség;
  • Legalább 1 éves gyártó gépek karbantartásában szerzett tapasztalat;
  • Ipari elektronikai ismeretek vagy erősáramú berendezésekben szerezett tapasztalat;
  • Pneumatikus és hidraulikus ismeretek;

Előnyök:

  • Van már rutinod az érzékelők,jeladók,motorok és motorvezérlők szerelésében;
  • Fröccsöntő gépek karbantartásában szerzett tapasztalat.
Előnyök

Mit kapsz ezekért cserébe?

  • Motiváló alapbért;
  • Cafeteriát (SZÉP kártyán);
  • Bejárás támogatást ( gépkocsival 15 Ft/km vagy a bérlet 86%-a);
  • Céges buszjáratot biztosítanak a következő településekről: (Zagyvarékas, Újszász, Abony, Cegléd, Dunaújváros, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlaczháza, Dunavarsány, Szigetszentmiklós);
  • Folyamatos fejlődési és hosszú távú munkalehetőséget.
  • Munkavégzés helye: Halásztelek
  • Munkarend: Folyamaots 12 órás műszakrend, vagy állandó délelőttös