EHS Mérnök

Referencia
101-10-43068

Nemzetközi partnerünk a szénipar egyik legmeghatározóbb magyarországi szereplője EHS Mérnök személyében keresi új kollégáját. Amennyiben felvillanyoz a munkavédelem világa és csatlakoznál egy olyan vállalathoz amelynek alapelvei a fejlődés, a biztonság és a környezetvédelem, akkor ez a lehetőség csak téged vár.

Lássuk, milyen feladatok várnak rád ebben a pozícióban:

  • EHS stratégiák megvalósítása és azokhoz tartozó feladatok szabályozása,
  • Oktatások lebonyolításában való részvétel,
  • Tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások állandó nyomon követése,
  • A biztonságos munkavégzés feltételeinek koordinálása és megvalósítása,
  • A szükséges kockázatértékelések megalkotása.
Követelmények

Elvárások:

  • Minimum 5 év EHS területen szerzett tapasztalat,
  • Munkavédelmi szakmérnök végzettség / mérnöki diploma, munkavédelmi technikusi végzettséggel,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Önállóság, határozott fellépés, - Felelősségteljes hozzáállás.
Előnyök

Amiért érdemes csatlakoznod:

  • Egy stabil és szakmailag profi csapat tagja lehetsz egy sikeres vállalatnál, ami magával hozza a biztonságot és hosszú távú karriertervezés lehetőségét is,
  • Alapbéred mellett cafeteria üti a markodat,
  • Heti 1-2 nap home office lehetőséggel számolhatsz,
  • 13. havi fizetéssel és éves bónusszal gazdálkodhatsz,
  • Egészségügyi szűréseket biztosít számodra a cég,
  • Magánnyugdíj pénztári hozzájárulásban részesülsz,
  • Bejárásodat 30 Ft/km-es díjjal támogatják.