Dokumentumkezelő

Referencia
103-1-42158

Gyógyszeripari területen tevékenykedő partnerünk számára fontos, hogy a kollégák olyan vállalatnál dolgozzanak, ahol megbecsülve érzik magukat. Amennyiben szívesen csatlakoznál egy ilyen vállalati kultúrával rendelkező csapathoz, várjuk a jelentkezésed DOKUMENTUMKEZELŐ pozícióba.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Gyártástól érkező dokumentumok iktatása és scannelése
  • Kapcsolattartás a termeléssel, illetve a közvetlen kollégákkal
  • Archiválás, dokumentumok azonosítójának rögzítése Excel táblázatban
  • Hibás dokumentációk visszaküldése az érintett kollégákhoz
  • Riportok és statisztikák készítése
Követelmények

Téged keresünk, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kommunikációs szinten használod az angol nyelvet (főleg írásban)
  • Nincs ellenedre a köpeny, hajháló viselése
  • Klímás helységben való munkavégzés nem okoz gondot számodra
  • Munkádat precízen látod el
  • Rugalmas vagy a beosztást illetően, mivel a kollégák délelőtti és délutáni műszakban látják el a feladataikat
  • Szombati munkavégzésre is nyitott vagy (ez esetben hétköznapi pihenőnap biztosított)

Előnyt jelenthet:

  • Dolgoztál már gyártó, termelői környezetben
  • Minőségbiztosítási területen szereztél már tapasztalatot
Előnyök

Miért érdemes jelentkezned?

  • Alapbéreden felül cafeteriával is számolhatsz
  • Teljesítményedet bónusszal értékelik
  • Beutazásodat 100%-ban támogatják (vidékről is)
  • Éves bérfejlesztésre számíthatsz
  • Hűségedért cserébe magánegészségügyi ellátást biztosítanak