Direkt beszerző

Referencia
4-20-40857

Élelmiszeripari, kiemelkedő piaci részesedésű partnerünkhöz keressük az alábbi pozícióba új kollégájukat bővülés miatt:

DIREKT BESZERZŐ

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Tudod koordinálni a beszerzési folyamatokat, és ehhez kidolgozni az anyagcsoport stratégiákat és implementálni a meghatározott termékcsoportokkal kapcsolatban
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és az együttműködés fejlesztése nem okoz problémát
  • Aktívan részt veszel a napi operatív árubeszerzési feladatok szervezésében
  • Riportok készítése, számlák kezelése, tovább küldése és rendelések ellenőrzése, reklamációk kezelése
  • Hatékonyan tudsz együttműködni a szervezet más részlegeivel
  • Ismered az SAP rendszert, melyben a megrendeléseket kezeled
  • Új termék bevezetése esetén új beszállítók keresése, kiválasztása és velük történő szerződés kötése nem okoz problémát
Követelmények
  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban is szóban
  • Direkt beszerzési területen szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret nagy előny
  • Az alapbéren felül termelési bónusz, vásárlási kedvezmények, kedvezményes sportolási lehetőség és bejárás támogatás jár
  • Magas minőségű munkaeszközök biztosítása
  • Munkádat egy nagyon modern és folyamatosan fejlődő és növekvő cégnél végezheted