Digital Marketing Specialista

Referencia
103-19-42010

Nemzetközi, prémium építőipari termékeket gyártó partnerünk megbízásából keresünk új kollégát DIGITAL MARKETING SPECIALISTA pozícióba. A vállalat magyarországi székhelye Budapest központjától kb. 30 km-re, Újhartyánban található.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Szárnyaid alatt tartod a weboldalakat a cég déli országai számára (Magyarország, Románia, Szlovénia, Horvátország)
  • Közösségi média és digitális marketing kampányok (pl. termékkampányok, tartalomkészítés, SEO, SEM) létrehozása, megvalósítása és nyomon követése
  • Marketing Managerrel való szoros együttműködés és heti egyeztetéseken való részvétel
Követelmények

Mire van szükség ahhoz, hogy sikeres pályázó lehess?

  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalatra
  • magabiztos angol nyelvtudásra szóban és írásban egyaránt
  • digital marketingben való jártasságra
  • jogosítvány és saját autó
Előnyök

És mivel honorálják majd a befektetett munkádat?

  • multinacionális cég révén folyamatos fejlődési lehetőséggel
  • kiszámítható, fix fizetéssel, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz
  • a próbaidő letelte után, akár hibrid munkavégzés is lehetséges
  • önnáló, izgalmas projektekkel
  • résztvehetsz külföldi kiküldetéseken