Demand Planner

Referencia
4-20-39874

Ausztrál hátterű növényvédő szereket, gyomirtókat, gombaölőszereket és kártevő irtó szereket gyártó és forgalmazó partnerünkhöz keressük az új kollégájukat budapesti kereskedelmi központjukba az alábbi feladatkörre:

DEMAND PLANNER

Feladataid lesznek:

  • Az értékesítési tervek alapján havi készlettervezés és készlet riportok/beszerzési/értékesítési riportok készítése
  • Megrendelések nyomonkövetése, ezek alapján a készletszint figyelése és a vevők megrendelési mennyiségeinek biztosítása
  • Készlettervek elkészítése
  • Törzsadat karbantartás
  • Szezonális időszakokban ügyfélszolgálati feladatokba való besegítés
Követelmények
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, kertészeti vagy agrár végzettség előnyt jelent)
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás írásban és szóban is, melyre szükséged lesz a mindennapi munkavégzés során
  • Min. 1 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszerben szerzett rutin előny (itt Oracle-ben fogsz dolgozni)
Előnyök
  • 33 000 HUF/ hó cafeteria
  • BKK bérlettámogatás
  • Éves, teljesítmény alapú bónusz
  • Telefon, laptop
  • Rugalmas munkarend
  • A multi háttér mellett a budapesti csapat családias méretű és összetartóak