Customer Service Coordinator (11. ker.)

Referencia
103-6-43318

Nemzetközi ellátási lánc megoldásokat kínáló partnerünk keresi új Customer Service Coordinator munkatársát!

Ha szívesen kommunikálsz, szereted a sokrétű feladatokat; egyszerre érdekel a logisztika, adminisztráció, kapcsolattartás és akár karrierépítésen is gondolkozol, akkor ne habozz a jelentkezéssel!

Milyen feladatokkal jár a pozíció?

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, ügyfelekkel és társosztályokkal, ezzel támogatva a napi operációs feladatokat
  • A beérkező megrendelések feldolgozása, a szállítások nyomon követése
  • Riportok, kimutatások készítése adatelemzések alapján
  • Az Account Managerek munkájának támogatása
  • Kintlévőségek kezelése
  • Általános adminisztráció a cég belső rendszereinek használatával
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Folyékonyan kommunikálsz angolul szóban és írásban
  • Rendelkezel már tapasztalattal adminisztrációs, ügyfélszolgálati vagy asszisztensi munkakörben
  • Magabiztosan kezeled az Excel-t, ismerős vagy összetettebb függvényekkel is
  • Szívesen fejlődsz, nyitott vagy a tanulásra
  • Szívesen tartoznál egy családias csapathoz
Előnyök

Milyen juttatásokat nyújt a cég?

  • Cafetéria
  • Céges telefon, laptop
  • Home office
  • Karrierépítési, fejlődési lehetőség