Customer Experience Manager- 10. kerület

Referencia
103-6-42115

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Customer Experience Manager

Ebben a pozícióban az alábbi izgalmas feladatok várnak RÁD:

  • A kapcsolattartó központok működési teljesítményének irányítása és a teljesítmény optimalizálás biztosítása
  • 3-4 fős csapat koordinációja
  • Üzleti lehetőségek azonosítása, rendszerek és folyamatok bevezetése, az ügyfélszolgálatok digitalizálása
  • Szolgáltatási és ellenőrzési szabványok beállítása az üzleti célokhoz igazítva
  • Költségvetés, kiadások ellenőrzése
  • A csapat képzése, a szakértelmük fejlesztése (teljesítményértékelések, visszajelzések biztosítása)
  • Előírásoknak megfelelő ügyfélkezelés biztosítása
Követelmények

Amire mindenképpen szükséged van:

  • Felsőfokú végzettség (diploma)
  • Magabiztos, felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Legalább 5+ év tapasztalat hasonló területen (Call Center, Customer Relations vagy Operational Experience Managers)
  • Hajlandóság az irodai munkavégzésre
Előnyök

Amire cserébe számíthatsz:

  • Multinacionális környezet, izgalmas iparág
  • Versenyképes alapbér
  • Életbiztosítás
  • AYCM kártya támogatás
  • Bónusz