Csomagoló operátor

Referencia
1-21-40677

Lendületesen fejlődő elektromos autóipari ügyfelünk új munkatársakat keres az alábbi pozícióra:

CSOMAGOLÓ OPERÁTOR

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Készre gyártott rézfólia tekercsek (több tonnás termékek) csomagolása, szállításra történő előkészítése;
  • Termékek csomagolásának ellenőrzése, címkézése
  • Feladatok elvégzése során felmerülő dokumentumok adminisztrációja
  • Anyagmozgatás targoncával, daruval
Követelmények

  • Rendelkezel érvényes targoncás jogosítvánnyal (3324);
  • Nem okoz gondot számodra a fizikai munka;
  • Nyitott vagy a folyamatos (12 órás) munkarendre.
Előnyök

Amit a partnerünk kínál:

  • Átlagon felüli juttatási csomag (alapbér, cafeteria, étkezési támogatás, utazástámogatás)
  • Jelenleg 2 műszakos munkarend, amely a későbbiekben valószínűleg folyamatos műszakrendre fog változni
  • Korszerű környezet, modern munkakörülmények
  • Több nyitott lehetőség is van, így akár jó barátoddal karöltve is jelentkezhettek!

Munkavégzés helye: Tatabánya