Cost Controller (pénzintézet) - 9. kerület

Referencia
103-7-43097-1

Pénzintézeti partnerünk FP&A csapatába keres költség kontrollert az alábbi feladatokra:

  • Opex és Capex riportok készítése,
  • A vállalati tervezési folyamat támogatása,
  • A projektek költségkontrolljának és havi záráshoz kapcsolódó folyamatok támogatása, egyeztetett kimutatások elkészítése,
  • Együttműködés a társterületekkel és a tulajdonossal a tervezési és havi zárási folyamatokban,
  • Költségelemzések, projekt költségtervek és ad-hoc kimutatások készítése, költség-tudatosság képviselete.
Követelmények

Nincs másra szükséged, mint:

  • pénzügyi felsőfokú végzettségre
  • 2 év kontrolling területen szerzett tapasztalatra
  • középfokú angol nyelvtudásra
  • magabiztos Excel ismeretekre
  • elemzői készségre
Előnyök

Amiért megéri jelentkezned:

  • egy valóban összetartó csapat tagja lehetsz (nagyon alacsony a fluktuáció)
  • lehetőséged lesz heti 3 napot otthonról dolgozni
  • az alapbéren felül bónusz, cafeteria és különféle szakmai továbbképzések biztosítottak